Oferta

Wybielanie zębów

  • Wybielanie zębów metodą nakładkową 800 zł
  • Wybielanie zębów lampą diodową 900 zł
  • Wybielanie martwego zęba 220 zł

Wybielanie zębów

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Wybielanie zębów to nie bez powodu jeden z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej. Poprawia ono nie tylko wygląd naszego uśmiechu, ale i całej twarzy, która staje się rozświetlona i pogodniejsza. Ponadto, białe zęby kojarzą się z prestiżem, wpływając na to jak odbierają nas inni. Wybielanie zębów nie jest już zarezerwowane dla gwiazd. I Ty możesz mieć piękny uśmiech!

Proponujemy pacjentom szybkie, a zarazem bezpieczne wybielanie zębów w gabinecie, dzięki któremu już podczas jednej wizyty osiąga się doskonały efekt. Podczas zabiegu higienistka zabezpiecza dziąsła, wargi i język pacjenta specjalnym materiałem, a na zęby nakłada żel wybielający. Następnie naświetla go specjalną lampą. Kroki te powtarza kilkukrotnie. Zabieg jest bezpieczny, a jego efekty utrzymują się nawet do dwóch lat!

Inna proponowana przez nas możliwość to nakładkowe wybielanie zębów. W tym wypadku wykonujemy nakładki na podstawie wycisku pobranego od pacjenta. Następnie pacjent otrzymuje je do użytku domowego, gdzie po napełnieniu ich specjalnym żelem, nosi je kilka godzin dziennie lub w nocy. Do wybielania gabinetowego i nakładowego używany jest ten sam żel, lecz w różnych stężeniach.

Jeśli decydujesz się na wybielanie zębów cena znajduje się w zakładce Cennik. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie, by poznać cenę i szczegóły zabiegu.

Nie musisz już martwić się, o to ile kosztuje wybielanie zębów. To zabieg, który wykonujemy w przystępnej cenie.