Oferta

Stomatologia estetyczna Dentysta w Oliwie

 • Licówka kompozytowa wykonana w gabinecie 850 zł
 • Onlay, inlay pełnoceramiczny 2 000 zł
 • Onlay, inlay kompozytowy 1 200 zł
 • Korona pełnoceramiczna 2 200 - 2 500 zł
 • Korona na podbudowie z cyrkonu 2 200 - 2 500 zł
 • Licówka bez szlifowania 3 200 zł
 • Fluoryzacja 200 zł
 • Wybielanie zębów metodą nakładkową 800 zł
 • Wybielanie zębów lampą diodową 1000 - 1700 zł
 • Wybielanie martwego zęba 300 zł
 • Piaskowanie (usuwanie osadu nazębnego) 300 zł
 • Piaskowanie + skaling + fluoryzacja 400 zł

Stomatologia estetyczna Dentysta w Oliwie

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Pragniesz olśniewać pięknym uśmiechem? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc

W naszej praktyce nieustannie pokazujemy, że zdrowie zębów może iść w parze z ich pięknem. Oferujemy spektrum rozwiązań, które pozwolą każdemu cieszyć się uśmiechem wolnym od wszelkich skaz wybielanie zębów, scaling, piaskowanie, licówki, niezawodne korony zębowe i mosty protetyczne oraz implanty.

Śnieżnobiały uśmiech dla każdego!

Wybielanie zębów to prosty sposób na uzyskanie białego uśmiechu. Proponujemy dwie metody. Wybielanie nakładkowe, które wymaga od pacjenta noszenia przez kilka tygodni specjalnie dopasowanych nakładek wybielających przez kilka godzin dziennie lub na noc, oraz wybielania gabinetowe, którego efekty widoczne są już po jednej wizycie w gabinecie stomatologicznym. W trakcie wizyty higienistka oczyszcza zęby, po czym nakłada na nie preparat wybielający, a następnie aktywuje go za pomocą lampy Beyond. Efekt wybielania zależy od koloru wyjściowego zębów, stosowanej po wybielaniu diety, podatności zębów na wybielanie, a także higieny jamy ustnej.

W naszych gabinetach wybielaniem oraz zabiegami higienizacyjnymi zajmują się wysokiej klasy higienistki, które są  specjalnie przeszkolone, aby zabiegi te przebiegały w jak największym komforcie dla pacjenta oraz zgodnie z aktualną wiedzą w tych dziedzinach.

Wybielanie zębów cena zależna jest od wyboru metody działania.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wybielanie zębów w naszym gabinecie w Oliwie, zajrzyj do cennika.

Metody oczyszczania zębów:

Scaling zębów

W trakcie skalingu zębów za pomocą urządzenia emitującego ultradźwięki rozbijamy kamień nazębny. Regularne usuwanie złogów nazębnych zapobiega zanikowi tkanek przyzębia: dziąseł oraz kości i stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej. Skaling zębów to zabieg profilaktyczny, estetyczny, ale też leczniczy, skuteczny w leczeniu paradontozy. Jest całkowicie bezbolesny.

Piaskowanie zębów

Na zębach z czasem zbierają się osady oraz przebarwienia różnego pochodzenia spowodowane paleniem papierosów, kawą, herbatą oraz innymi ciemnymi napojami i pokarmami. Dzięki piaskowaniu zębów pacjent może z powodzeniem pozbyć się osadów, które w znaczący sposób zaburzają estetykę uśmiechu. Zabieg piaskowania przeprowadzamy przy użyciu piaskarki z proszkiem i wodą oraz strumieniem powietrza pod wysokim ciśnieniem.

W naszych gabinetach dysponujemy jednym z najlepszych urządzeń do oczyszczania kamienia i osadów zębowych na świecie.

Urządzenie EMS działa intuicyjnie i jest jednym z najdelikatniejszych w odczuwaniu przez pacjenta.

Piaskowanie zębów przed i po poznaj zaskakujące efekty!

Zęby poddane zabiegowi piaskowania stają się wolne od osadów i kamienia, przez co odzyskują swoją naturalną estetykę. Stają się także wyraźnie gładsze w dotyku i zyskują nieco jaśniejszy odcień.

Licówki nasz sposób na Twój perfekcyjny uśmiech

Proponujemy pacjentom najlepsze sposoby na uzyskanie zachwycającego uśmiechu, dlatego w naszej ofercie posiadamy licówki na zęby. Licówki, cienkie płytki kompozytu lub porcelany przyklejane na przednie ściany zęba, precyzyjnie maskują przebarwienia szkliwa, korygują nierówności zębów czy przerwy między nimi. To dzięki nim możliwe jest osiągnięcie uśmiechu, który na długo zapadnie w pamięć.

W naszej praktyce zakładamy zarówno licówki porcelanowe, jak i licówki kompozytowe.

Licówki kompozytowe maskują różnego rodzaju przebarwienia, korygują kształt zęba lub zastępują jego utracone tkanki. Wykonujemy je z materiału kompozytowego, który odznacza się wysokim poziomem estetyki. Licówki kompozytowe dostosowujemy pod względem kształtu i barwy do reszty uzębienia pacjenta.

Licówki porcelanowe wybierane są przez pacjentów pragnących błyskawicznej i znaczącej poprawy wyglądu uzębienia. Płytki umieszczane na przednich powierzchniach zębów wytwarzane są z porcelany, która kolorem, przeziernością i połyskiem doskonale imituje naturalne szkliwo zębów. Licówki porcelanowe są odporne na ubytki próchnicowe i przebarwienia. Ich trwałość sięga nawet kilkunastu lat!

Licówki ceny poszczególnych rodzajów licówek podane są w cenniku. Licówki cena piękna na Twoja kieszeń!

Fluoryzacja dzięki właściwościom przeciwpróchnicowym, fluor jest powszechnie stosowany w profilaktyce stomatologicznej. Pierwiastek ten znajduje się także w wielu pastach do zębów domowego użytku.

Na czym polega fluoryzacja?

Zabieg wykonywany jest zazwyczaj po precyzyjnym oczyszczeniu uzębienia. Higienistka nakłada preparat fluorowy cienką warstwą na powierzchnię zębów, a ten przez kilka godzin uwalnia do szkliwa dobroczynne jony fluorkowe. Zabieg ten przeprowadzamy zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Fluoryzacja powinna być regularnie powtarzana, a jej częstotliwość i rodzaj stosowanego w trakcie niej preparatu dobiera higienistka w porozumieniu z lekarzem.